Питання і відповіді

Як записатися на пробний урок?

Ви залишаєте заявку на сторінці запису на пробне заняття. Вам передзвонить наш адміністратор та призначить дату та час заняття.

Можна зателефонувати за телефоном (093) 379 00 88, уточнити всі питання, що цікавлять, і відразу записатися на пробне заняття в зручний для вас час.
Також можна написати нам у Telegram, FaceBook або Instagram.

Яка вартість занять?
Вартість занять ви можете дізнатися тут.

Яка тривалість занять?
Тривалість заняття для дорослих – 60 хвилин, для дітей – 45 хвилин.

Як часто треба займатися?
Успіх у такій справі, як навчання грі на гітарі або іншому інструменті, залежить не тільки від ваших здібностей. Велике значення має дисципліна. Тому треба займатися регулярно, як з викладачем, так і вдома. На початковому етапі — 2-3 рази в тиждень із викладачем та щодня вдома.

Чи обов’язково брати із собою інструмент?

У нас є все необхідне для комфортних занять: гітари, тюнери, каподастри та медіатори.

Я хочу навчитися грати на гітарі, але у мене немає слуху.

Відсутність музичного слуху – така ж рідкість, як аносмія (відсутність нюху від народження). У більшості людей є слух, якого цілком достатньо, щоб займатися музикою, різниця тільки в тому, наскільки він розвинений. Дуже часто наявність слуху визначається тим, як людина співає, але це неправильний підхід, тому що не всі володіють своїм голосом на належному рівні. Музичний слух, як і будь-яка інша навичка, розвивається тільки тоді, коли ми ним активно користуємося, тобто коли співаємо, чи граємо на гітарі тощо.
Висновок простий — займатися музикою може практично будь-яка людина, тому вам потрібно спробувати.

А якщо у мене немає почуття такту (почуття ритму)?

Почуття ритму, тобто вміння ловити на слух відстань між нотами у часі, — дуже важливий показник для навчання на грі на гітарі або будь-якому іншому інструменті. На щастя, так як і слух, його можна розвивати за допомогою вправ на ритміку та регулярних занять під метроном.

Ніколи раніше не займався на музичних інструментах або не впевнений, чи вийде?

Щоб зрозуміти, вдасться чи ні, треба спробувати. Люди не народжуються музикантами, художниками, спортсменами, ними стають.
Відомі гітаристи теж колись починали, доведеться вам.

Навіщо викладач, якщо є багато навчального контенту, YouTube, відео-уроки?

Ми живемо в еру інформаційних технологій і маємо зараз доступ до багатьох навчальних матеріалів, але, на жаль, якість цих матеріалів не завжди на належному рівні і музикантам-початківцям дуже складно орієнтуватися у всьому цьому. У навчальних відео, які ви дивитеся, не враховується саме ваш рівень володіння інструментом, слух, почуття ритму, тому досягти хорошого результату таким чином дуже складно.
Кваліфікований викладач, потрібен для того, щоб ви змогли уникнути типових помилок усіх гітаристів-початківців, вокалістів, які самі намагаються чогось навчитися.

Яка має бути тривалість домашніх занять?
Тут все дуже індивідуально. Потрібно враховувати кількість часу, який ви готові присвячувати інструменту, і рівень, якого ви хочете досягти. Найголовніше правило — заняття повинні бути максимально ефективні. Час не є найголовнішим показником якості занять, оскільки гра «під кіно» або перегляд відео на ютубі багато результату не принесуть.